Otse põhisisu juurde

Artist: Commodore Boy

Commodore Boy on elektroonilise muusika valdkonnas tegutsev produtsent ja artist. Commodore Boy tegutseb aastast 2010 mille tõttu omab ka märkimisväärselt suurt diskoteeki. Artisti taga on vaid üks liige kelle etteasted on enamasti diskori stiilis.

commodore-boy

Commodore Boy loominguga saab tutvuda nii youtubes, soundcloudis kui ka Commodore Boy enda kodulehel digital-sounds82.planet.ee. Artist on põhiliselt keskendunud 8bit helidele mixitud tänapäeva ja kaasaaegse muusikaga.

Artisti endi sõnul on raske nimetada parimat pala, kuid lõpuks peatusime loo "Boom Combo" juures, mida Commodore Boy ise kommenteerib järgnevalt:
Boom Combo on fenomenaalne lugu ja seda sellepärast, et antud lugu on tehtud õppesõidu ajal, autos - otsast lõpuni.
Tegemist ei ole Commodore Boy puhul siiski päris Chiptune laadse žaanriga, pigem siiski laias laastus elektrooniline muusika.Artisti saab tellida kirjutades e-kirja MTÜ M1Muusikale (vaata meie kontakte) või võttes meiega ühendust facebookis.

Commodore Boy suudab täita 6 Blocki (270 minutit) millest ühe blocki hind on 120 EUR

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

VIDEO: Tartus, Karete konsumi juures peeti kinni noor sõidukijuht kelle sõiduk pukseeriti!

Täna, kella kahe paiku Tartus, peeti Karete konsumi juures kinni noor sõidukijuht kelle sõiduk pukseeriti ja kodanik ise toimetati politsei autos minema. Video sündmuskohalt:

Pealtnägijate sõnul oli kinnipeetu üritanud esialgu põgeneda, hiljem kahtlustati narkojoovet. Pealtnägija kommentaar:
Õudne! UUENDUS: 30. märts, 2020 on täispikk lugu ka postimehes saadaval: https://tv.postimees.ee/6937131/reporter-politsei-eest-jooksu-pannud-roolijoodik-kurtis-et-vanglas-on-vaga-raske-ja-paha

Ootame lugeja kommentaare, kommenteerida saate artikli all:

POMMUUDIS: Muusikud hoiavad hinge kinni kuni viiruse hullus üle läheb!

Muusikutel on teadagi raske aeg, sest suur osa nende leivast on pandeemia tõttu kõrvale jäänud. Sellisel raskel ajal tuleb hinge kinni hoida, et hästi läheks!

Hinge tuleb kinni hoida mis võtab ka peast kinni hoidma sest olukord on tõesliselt kehva.

Muusikud vajavad abi ja toetusi, sest kaua nad enam õhku kinni hoida ei suuda.
Olen juba pea kaks kuud hinge kinni hoidnud.  - kurdab üks muusikutest.


Sedasi jätkata on riskimäng ja seda teavad kõik, mitte ainult muusikud. Teisest küljest räägib üks muusikutest kuidas nägu läheb juba vaikselt krampi ja seda, et näos on ka nina tunneb ainult käega katsudes.


Mõne jaoks on hinge kinn hoidmine kujunenud juba tavaliseks asjaks. Dj Heiki sõnul on lood juba ammu sellised:
Jah, et mis siin salata olen pidanud juba pool oma elust hinge kinni hoidma. Teiste jaoks on aga see täiesti uus situatsioon. Arnold Oksmaa, pole varem pidanud sedasi hinge kinni hoidma, küll ei langeta muusik meelt, vaid lausub:
See on ju vahva! Iga päev tuleks midagi uut ju pr…

Marco Tasase uus Skandaalne lugu "Fallos" esilinastus Youtubes täna

Marco Tasane avalikustas täna oma Youtube kanalis uue loo nimega "Fallos" kus ta laulab ja kehastab ehtsat meest ja riistapuud. Videos teevad maskulliinsed mehed kõiksugu imetrikke ühe musta fallose imitatsiooniga.Kuulaja kommentaarid on oodatud!