Otse põhisisu juurde

Artist: ŠpiiliMiili

ŠpiiliMiili on noor punk ansambel mis koosneb põhiliselt kolmest kuni neljast liikmest. ŠpiiliMiili alustas oma tegevust 2017 aasta oktoobris. ŠpiiliMiili lugusi internetis ei kohta, bänd on toonitades ära maininud, et internet rikub tänapäeval tõelise artisti elamuse ära.
Meid ei leia internetist sest oleme ekslusiivselt lavadel
Kommenteerib asjaolusi ansambli solist.

ŠpiiliMiili kolme liikmega.

Sellegi poolest on ansambel endast jätnud interneti avarustesse reklaamvideo kus on mõned nende esitletavad lood segmentidena olemas.Antud videot kommenteerib ansambli taustalauljatar järgnevalt:
See on nii vana video! Me pole ammu enam laval sellised, peame uue tegema, et inimesed näeksid kui vägevad me tegelikult laval oleme
Igal juhul on võmalik ŠpiiliMiilit tellida kirjutades e-kirja MTÜ M1Muusikale (vaata meie kontakte) või võttes meiega ühendust facebookis.

Meie andmetel on bändi repertuaaris vähemalt 2 blocki 45 minutit laiv esitlust. Bändi tasustus poliitika on samas päris huvitav: ŠpiiliMiili küsib esinemistasu arvestades vaid kilomeetreid esinemiskohani. Arvutada tuleb lähtekohast Tallinn kuni sihtkohani kuhu pidu tellitud on. 

Iga kilomeeter maksab ühe euro. Näiteks kui pidu on Tartus siis tuleb arvestada mitu kilomeetrit on Tallinnast Tartuni: 186km, järelikult on ŠpiiliMiili tasud 186 eurot, kui tellija vajab ka lavatehnikat tuleks teha sama arvutust kuid lähtekohaks määrata Tartu ning korrutada kilomeetrid sihtkohani samuti ühe euroga.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

VIDEO: Tartus, Karete konsumi juures peeti kinni noor sõidukijuht kelle sõiduk pukseeriti!

Täna, kella kahe paiku Tartus, peeti Karete konsumi juures kinni noor sõidukijuht kelle sõiduk pukseeriti ja kodanik ise toimetati politsei autos minema. Video sündmuskohalt:

Pealtnägijate sõnul oli kinnipeetu üritanud esialgu põgeneda, hiljem kahtlustati narkojoovet. Pealtnägija kommentaar:
Õudne! UUENDUS: 30. märts, 2020 on täispikk lugu ka postimehes saadaval: https://tv.postimees.ee/6937131/reporter-politsei-eest-jooksu-pannud-roolijoodik-kurtis-et-vanglas-on-vaga-raske-ja-paha

Ootame lugeja kommentaare, kommenteerida saate artikli all:

POMMUUDIS: Muusikud hoiavad hinge kinni kuni viiruse hullus üle läheb!

Muusikutel on teadagi raske aeg, sest suur osa nende leivast on pandeemia tõttu kõrvale jäänud. Sellisel raskel ajal tuleb hinge kinni hoida, et hästi läheks!

Hinge tuleb kinni hoida mis võtab ka peast kinni hoidma sest olukord on tõesliselt kehva.

Muusikud vajavad abi ja toetusi, sest kaua nad enam õhku kinni hoida ei suuda.
Olen juba pea kaks kuud hinge kinni hoidnud.  - kurdab üks muusikutest.


Sedasi jätkata on riskimäng ja seda teavad kõik, mitte ainult muusikud. Teisest küljest räägib üks muusikutest kuidas nägu läheb juba vaikselt krampi ja seda, et näos on ka nina tunneb ainult käega katsudes.


Mõne jaoks on hinge kinn hoidmine kujunenud juba tavaliseks asjaks. Dj Heiki sõnul on lood juba ammu sellised:
Jah, et mis siin salata olen pidanud juba pool oma elust hinge kinni hoidma. Teiste jaoks on aga see täiesti uus situatsioon. Arnold Oksmaa, pole varem pidanud sedasi hinge kinni hoidma, küll ei langeta muusik meelt, vaid lausub:
See on ju vahva! Iga päev tuleks midagi uut ju pr…

Marco Tasase uus Skandaalne lugu "Fallos" esilinastus Youtubes täna

Marco Tasane avalikustas täna oma Youtube kanalis uue loo nimega "Fallos" kus ta laulab ja kehastab ehtsat meest ja riistapuud. Videos teevad maskulliinsed mehed kõiksugu imetrikke ühe musta fallose imitatsiooniga.Kuulaja kommentaarid on oodatud!