Dj Heiki: Muusikauudised ja natuke koroona hullusest!


Nüüd, kui koroona viiruse tõttu on elu Eestis kõigil peapeale keeratud ja rahvas ei pääse enam sinna, kus varem pääses probleemideta. Tegelikult on see ka natuke vale, kui keelata midagi, millest on tekkinud ajajooksul sõltuvus. Tagajärjed võivad olla dramaatilised.

pronksiöö-näide
"Märatsejad pronksiööl" Foto: uueduudised.ee
Näiteks, kui alkohoolik ei saa alkoholi poest siis saab ta seda mujalt mis võib olla kas mürgine või ohtlikum kui poest. Dj Heiki kommenteerib lisaks:
Kõige hullem on aga pidutsejatega, sest kui keelata ära üritused siis hakatakse pidutsema ja kogunema salaja ja see oleks palju ohtlikum.
Spordimaailmas jäeti autoralli eile pooleli ja viimase päeva sõidud sõitmata. F1 otsustas aga hooaja alguse edasi lükata, NBA katkestas hooaja, telekas on justkui pime kast.

Telekat illustreeriv pilt. Fotoquora.com
Koolid ja lasteaiad on suletud, lapsed kodus: eks vaatame siis multikaid ja filme sest poest wc paberit ostma ei lähe kuna natuke veel on. Peast lolliks pole mõtet minna! Lisaks tunnistab Dj Heiki:
Niikuinii ma ei mõtle enda pepu peale vaid ikka teiste peale ja mingi viirus mind rööpast välja ei aja.
Hetkel on valmimas paar uut tantsukat ja huumoriga vürtsitatud laulu ja ega Eesti riigis, kus kõik on lukku pandud ja keelatud, teisiti ei saagi! Tulekul ka üks lustakas muusikavideo, mida plaaniti küll Mardiga märtsis, kuid lükkub ka maisse nüüd.

Aasta teises pooles aga valmib uus muusikavideo koostöös Eret Kuusk meeskonnaga. Hiljuti sai Hillar Kohv endale uue tantsuka loo Mõjutaja ja valmib ka Popstaar Raitsil uus muusikavideo Eretiga.
Tähtis on, et rahvas ei kaota rõõmsat meelt. Õnneks hetke seisuga toimuvad kõik meie üritused alates 1. maist 2020! Info kodulehel!
Viirus: asi mida kõik paaniliselt kardavad. Tõsi ta on, et parem karta kui kahetseda ja tuleb teistest hoolida. Dj Heiki ei karda, kuna elu seisma panna ei saa. Kui minna paanikasse siis ei saa ju edasi elada ja kuhu see meid viib?

Dj Heiki juhib tähelepanu ka sellele, et meedia tekitab paanikat, aga tasub mõelda, et kas on ikka nii hull see asi? 
Kui haiged jäetakse koju ravile, mitte ei ravita haiglas neid, nii et...
Haigeid illustreeriv pilt. Foto: bloody-disgusting.com

Toituge tervislikult, varuge kaupa mõistlikult, peske käsi jpms. Karta ei tohi! Võtke eeskuju. Ka Heiki sõber Marco Tasane käib juba looduses sportimas, ilmad juba kevadiselt soojad ja päike paistmas. Tundke elust rõõmu ja liikuge rohkem Eestimaa ilusas looduses!

Puhake ja päikselist pühapäeva kõigile! Kui aega siis kuulake ka muusikat ja üheskoos rõõmsal meelel edasi, siis saame kõigest üle! www.djheiki.ee

Kommenteeri

Uuemad Vanemad