Otse põhisisu juurde

Dj Heiki: Muusikauudised ja natuke koroona hullusest!


Nüüd, kui koroona viiruse tõttu on elu Eestis kõigil peapeale keeratud ja rahvas ei pääse enam sinna, kus varem pääses probleemideta. Tegelikult on see ka natuke vale, kui keelata midagi, millest on tekkinud ajajooksul sõltuvus. Tagajärjed võivad olla dramaatilised.

pronksiöö-näide
"Märatsejad pronksiööl" Foto: uueduudised.ee
Näiteks, kui alkohoolik ei saa alkoholi poest siis saab ta seda mujalt mis võib olla kas mürgine või ohtlikum kui poest. Dj Heiki kommenteerib lisaks:
Kõige hullem on aga pidutsejatega, sest kui keelata ära üritused siis hakatakse pidutsema ja kogunema salaja ja see oleks palju ohtlikum.
Spordimaailmas jäeti autoralli eile pooleli ja viimase päeva sõidud sõitmata. F1 otsustas aga hooaja alguse edasi lükata, NBA katkestas hooaja, telekas on justkui pime kast.

Telekat illustreeriv pilt. Fotoquora.com
Koolid ja lasteaiad on suletud, lapsed kodus: eks vaatame siis multikaid ja filme sest poest wc paberit ostma ei lähe kuna natuke veel on. Peast lolliks pole mõtet minna! Lisaks tunnistab Dj Heiki:
Niikuinii ma ei mõtle enda pepu peale vaid ikka teiste peale ja mingi viirus mind rööpast välja ei aja.
Hetkel on valmimas paar uut tantsukat ja huumoriga vürtsitatud laulu ja ega Eesti riigis, kus kõik on lukku pandud ja keelatud, teisiti ei saagi! Tulekul ka üks lustakas muusikavideo, mida plaaniti küll Mardiga märtsis, kuid lükkub ka maisse nüüd.

Aasta teises pooles aga valmib uus muusikavideo koostöös Eret Kuusk meeskonnaga. Hiljuti sai Hillar Kohv endale uue tantsuka loo Mõjutaja ja valmib ka Popstaar Raitsil uus muusikavideo Eretiga.
Tähtis on, et rahvas ei kaota rõõmsat meelt. Õnneks hetke seisuga toimuvad kõik meie üritused alates 1. maist 2020! Info kodulehel!
Viirus: asi mida kõik paaniliselt kardavad. Tõsi ta on, et parem karta kui kahetseda ja tuleb teistest hoolida. Dj Heiki ei karda, kuna elu seisma panna ei saa. Kui minna paanikasse siis ei saa ju edasi elada ja kuhu see meid viib?

Dj Heiki juhib tähelepanu ka sellele, et meedia tekitab paanikat, aga tasub mõelda, et kas on ikka nii hull see asi? 
Kui haiged jäetakse koju ravile, mitte ei ravita haiglas neid, nii et...
Haigeid illustreeriv pilt. Foto: bloody-disgusting.com

Toituge tervislikult, varuge kaupa mõistlikult, peske käsi jpms. Karta ei tohi! Võtke eeskuju. Ka Heiki sõber Marco Tasane käib juba looduses sportimas, ilmad juba kevadiselt soojad ja päike paistmas. Tundke elust rõõmu ja liikuge rohkem Eestimaa ilusas looduses!

Puhake ja päikselist pühapäeva kõigile! Kui aega siis kuulake ka muusikat ja üheskoos rõõmsal meelel edasi, siis saame kõigest üle! www.djheiki.ee

Kommentaarid

M1Muusika enim loetud postitused

VIDEO: Tartus, Karete konsumi juures peeti kinni noor sõidukijuht kelle sõiduk pukseeriti!

Politsei toimetab kinnipeetuga Täna, kella kahe paiku Tartus, peeti Karete konsumi juures kinni noor sõidukijuht kelle sõiduk pukseeriti ja kodanik ise toimetati politsei autos minema. Video sündmuskohalt: Pealtnägijate sõnul oli kinnipeetu üritanud esialgu põgeneda, hiljem kahtlustati narkojoovet. Pealtnägija kommentaar: Õudne! UUENDUS: 30. märts, 2020 on täispikk lugu ka postimehes saadaval:  https://tv.postimees.ee/6937131/reporter-politsei-eest-jooksu-pannud-roolijoodik-kurtis-et-vanglas-on-vaga-raske-ja-paha Ootame lugeja kommentaare, kommenteerida saate artikli all:

POMMUUDIS: Muusikud hoiavad hinge kinni kuni viiruse hullus üle läheb!

Muusikud hoiavad hinge kinni kuni pandeemia üle saab. Muusikutel on teadagi raske aeg, sest suur osa nende leivast on pandeemia tõttu kõrvale jäänud. Sellisel raskel ajal tuleb hinge kinni hoida, et hästi läheks! Hinge tuleb kinni hoida mis võtab ka peast kinni hoidma sest olukord on tõesliselt kehva. Muusikud vajavad abi ja toetusi, sest kaua nad enam õhku kinni hoida ei suuda. Olen juba pea kaks kuud hinge kinni hoidnud.  - kurdab üks muusikutest. Sedasi jätkata on riskimäng ja seda teavad kõik, mitte ainult muusikud. Teisest küljest räägib üks muusikutest kuidas nägu läheb juba vaikselt krampi ja seda, et näos on ka nina tunneb ainult käega katsudes. Mõne jaoks on hinge kinn hoidmine kujunenud juba tavaliseks asjaks. Dj Heiki sõnul on lood juba ammu sellised: Jah, et mis siin salata olen pidanud juba pool oma elust hinge kinni hoidma. Teiste jaoks on aga see täiesti uus situatsioon. Arnold Oksmaa, pole varem pidanud sedasi hinge kinni hoidma, küll ei lange

POMM PIDU SODIAAGIS | Kuum Suvelõpusimman 2020 toob lavadele metsiku koosluse!

Tänavu 4. septembril korraldatakse Tartus, Baaris Sodiaak suur Suvelõpusimman, kuhu tulevad kokku kõik kurikuulsad Baari Sodiaak showmehed ! Kutsutud on ka ansambel ŠpiiliMiili! Suvelõpusimman 2020 Baaris Sodiaak, plakat. Märgi ennast tulijaks facebooki ürituse sündmuse lehel  sest ka Arnold Oksmaa on märkinud ennast tulijaks ja seltsis on alati segasem! Pileteid saab tellida facebooki sündmuse kirjeldust järgides. Hetkel on piletid eelmüügist 5€ hiljem tõuseb eelmüügi hind 7€ ning kohapeal on sissepääsu hinnaks 10€. Pidu on algusega 21:00 ning kestab kuni 03:00. Lisainfo facebookis Muusikastuudio lehel.

Marco Tasase uus Skandaalne lugu "Fallos" esilinastus Youtubes täna

Rõõmsamaks tehtud näitleja reageering "fallosele" Marco Tasane avalikustas täna oma Youtube kanalis uue loo nimega "Fallos" kus ta laulab ja kehastab ehtsat meest ja riistapuud. Videos teevad maskulliinsed mehed kõiksugu imetrikke ühe musta fallose imitatsiooniga. Kuulaja kommentaarid on oodatud!

Artist: Popstaar Raits

Popstaar Raits on lava kuningas. Küll üks värskemateist tegijatest muusika maastikus (alustas aastal 2018) kuid siiski üks skandaalseimatest! Pilt loost "Vaid raha eest" Popstaar Raitsi loomingut leiab peamiselt youtubes . Popstaar Raitsi saab tellida kirjutades e-kirja MTÜ M1Muusikale (vaata meie kontakte ) või võttes meiega ühendust facebookis. Raitsi repertuaaris on 1 block laiv esitlust e. 45 minutit mille hinnaks on teadaolevalt 50 EUR.

Dj Heiki uus lugu, nimevahetus ja kevadeks plaanitud uus HITT lugu, loe Dj Heiki telgitagusest! (täiendatud)

Kõigepealt, kes veel ei tea: Dj Heikil koostöös paljude teiste artistidega on peagi ilmumas Eret Kuuse poolt valmistatud muusikavideo. Teose "Miks lahkusid sa" treilerit saate silmata juba täna: Kevadeks on aga Dj Heikil plaanid tuua oma diskoteeki uus clubi tantsukas lugu mis saab kandma nime "Sex." Seoses uue loo sünniga vahetab välja Dj Heiki oma aliasartisti "Heiki." Uueks "Heiki" aliaseks saab " Dj Heiki " sellega seoses vahetavad nii youtubes kui ka soundcloudis nime ka järgmised teosed: Heiki - Kutsupoos Heiki - Muusika jumal Kõik eelnevalt nimetatud lood saavad kandma esitajanime "Dj Heiki." Projekt Heiki sümboliseerib Dj Heiki koostööd hiljuti tuntuks saanud artistiga Joonas Kolostov.  Lugu "Joonas Kolostov - Sex (feat. Dj Heiki)" on tänaseks juba valmis kuid ootab soojemaid ilmasid videvõtete jaoks. Lugu ise on jätk loole "Muusika jumal" ent hoopis teises võtmes. Nii nagu Joonas Kolostov selle k