Otse põhisisu juurde

M1Muusika värskelt loodud facebooki GRUPP: miks ja milleks?

Täpselt nii, avasime äsja facebooki ka M1Muusika grupi. Ootame sinna liikmeteks kõiki M1Muusika lehte laikinuid ja youtubes meid jälgijaid.

M1Muusika Facebooki Grupp

Milleks see grupp? 

Oleme pikalt kaalunud M1Muusika grupi avamist facebookis kuid seni oleme seda edasi lükanud. Küll nüüdseks kus meid on juba pea 600, ning oleme juba aastaid üksteist tundma õppinud, oleme veendunud, et saame olla üksteisele seltsiks ka otse postitusi tehes ja omavahel rääkides.

Nimelt, facebooki lehel ei saa meie jälgija ise teemat alustada / postitust teha. Grupis on nüüd see võimalus olmas. Lisaks sellele on meil M1Muusika grupis ka kõik meie Artistid. Oled kunagi mõelnud saada Dj Heiki ja Hillar Kohvi vastust korraga? Nüüd on sul see võimalus. Nii Arnold Oksmaa kui ka Marco Tasane, Špiilimiili ja Dark Velvet - Kõik meie artistid on vaid ühe postituse kaugusel.

Samas paneme ka südamele, et Grupp ning temas olevad artistid ei ole loodud meie jälgijale kättesaadavaks halbade kavatsuste jaoks. Iga artist on üksnes ka moderaator, mis tähendab, et viisakus meis kõigis on alati esikohal :)

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

VIDEO: Tartus, Karete konsumi juures peeti kinni noor sõidukijuht kelle sõiduk pukseeriti!

Täna, kella kahe paiku Tartus, peeti Karete konsumi juures kinni noor sõidukijuht kelle sõiduk pukseeriti ja kodanik ise toimetati politsei autos minema. Video sündmuskohalt:

Pealtnägijate sõnul oli kinnipeetu üritanud esialgu põgeneda, hiljem kahtlustati narkojoovet. Pealtnägija kommentaar:
Õudne! UUENDUS: 30. märts, 2020 on täispikk lugu ka postimehes saadaval: https://tv.postimees.ee/6937131/reporter-politsei-eest-jooksu-pannud-roolijoodik-kurtis-et-vanglas-on-vaga-raske-ja-paha

Ootame lugeja kommentaare, kommenteerida saate artikli all:

POMMUUDIS: Muusikud hoiavad hinge kinni kuni viiruse hullus üle läheb!

Muusikutel on teadagi raske aeg, sest suur osa nende leivast on pandeemia tõttu kõrvale jäänud. Sellisel raskel ajal tuleb hinge kinni hoida, et hästi läheks!

Hinge tuleb kinni hoida mis võtab ka peast kinni hoidma sest olukord on tõesliselt kehva.

Muusikud vajavad abi ja toetusi, sest kaua nad enam õhku kinni hoida ei suuda.
Olen juba pea kaks kuud hinge kinni hoidnud.  - kurdab üks muusikutest.


Sedasi jätkata on riskimäng ja seda teavad kõik, mitte ainult muusikud. Teisest küljest räägib üks muusikutest kuidas nägu läheb juba vaikselt krampi ja seda, et näos on ka nina tunneb ainult käega katsudes.


Mõne jaoks on hinge kinn hoidmine kujunenud juba tavaliseks asjaks. Dj Heiki sõnul on lood juba ammu sellised:
Jah, et mis siin salata olen pidanud juba pool oma elust hinge kinni hoidma. Teiste jaoks on aga see täiesti uus situatsioon. Arnold Oksmaa, pole varem pidanud sedasi hinge kinni hoidma, küll ei langeta muusik meelt, vaid lausub:
See on ju vahva! Iga päev tuleks midagi uut ju pr…

Marco Tasase uus Skandaalne lugu "Fallos" esilinastus Youtubes täna

Marco Tasane avalikustas täna oma Youtube kanalis uue loo nimega "Fallos" kus ta laulab ja kehastab ehtsat meest ja riistapuud. Videos teevad maskulliinsed mehed kõiksugu imetrikke ühe musta fallose imitatsiooniga.Kuulaja kommentaarid on oodatud!