Otse põhisisu juurde

Tartu teadlased on avastanud, et munamäe põuest tärkab vulkaan!

Tartu teadlased on välja selgitanud, et Munamäe fenomeen Eestis ei ole niisama. Täpsemalt on välja selgitatud, et Munamäe vormeeringu taga peitub ammu kustnud ja talveunne jäänud vulkaan.

Suur Munamägi, Foto Estoniaca.org

Teadlaste sõnul on hiljuti tuvastatud seismilist aktiivsust, mis viis ka vulkaani avastamiseni. Lisaks on kindlaks tehtud, et vulkaani aktiivsus sageneb, mis tähendab, et peagi on oodata ka suuurema-mastaapset katastroofi.

Ennustatav Munamäe tulevik, Foto Delfi.ee

Tegemist on suureulatusliku kahju ennustamisega! Ohus on kõik kes viibivad Munamäest 350 km raadiuses. Suurt muret tunnevad Tartu elanikud, kes on äsja saanud uuteks kinnisvara omanikeks. Üks elanikest andis ka oma kommentaari:
Kurat, just ostsin 140,000 euro eest uue korteri ja nüüd siis pidi see munamägi ärkama hakkama! Mida? Minu korter kukkus ööga 15,000 euro peale!
Mõistagi on tegemist halbade uudistega, kuid ka raskel ajal peame hakkama saama! Edu!

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

VIDEO: Tartus, Karete konsumi juures peeti kinni noor sõidukijuht kelle sõiduk pukseeriti!

Täna, kella kahe paiku Tartus, peeti Karete konsumi juures kinni noor sõidukijuht kelle sõiduk pukseeriti ja kodanik ise toimetati politsei autos minema. Video sündmuskohalt:

Pealtnägijate sõnul oli kinnipeetu üritanud esialgu põgeneda, hiljem kahtlustati narkojoovet. Pealtnägija kommentaar:
Õudne! UUENDUS: 30. märts, 2020 on täispikk lugu ka postimehes saadaval: https://tv.postimees.ee/6937131/reporter-politsei-eest-jooksu-pannud-roolijoodik-kurtis-et-vanglas-on-vaga-raske-ja-paha

Ootame lugeja kommentaare, kommenteerida saate artikli all:

POMMUUDIS: Muusikud hoiavad hinge kinni kuni viiruse hullus üle läheb!

Muusikutel on teadagi raske aeg, sest suur osa nende leivast on pandeemia tõttu kõrvale jäänud. Sellisel raskel ajal tuleb hinge kinni hoida, et hästi läheks!

Hinge tuleb kinni hoida mis võtab ka peast kinni hoidma sest olukord on tõesliselt kehva.

Muusikud vajavad abi ja toetusi, sest kaua nad enam õhku kinni hoida ei suuda.
Olen juba pea kaks kuud hinge kinni hoidnud.  - kurdab üks muusikutest.


Sedasi jätkata on riskimäng ja seda teavad kõik, mitte ainult muusikud. Teisest küljest räägib üks muusikutest kuidas nägu läheb juba vaikselt krampi ja seda, et näos on ka nina tunneb ainult käega katsudes.


Mõne jaoks on hinge kinn hoidmine kujunenud juba tavaliseks asjaks. Dj Heiki sõnul on lood juba ammu sellised:
Jah, et mis siin salata olen pidanud juba pool oma elust hinge kinni hoidma. Teiste jaoks on aga see täiesti uus situatsioon. Arnold Oksmaa, pole varem pidanud sedasi hinge kinni hoidma, küll ei langeta muusik meelt, vaid lausub:
See on ju vahva! Iga päev tuleks midagi uut ju pr…

Marco Tasase uus Skandaalne lugu "Fallos" esilinastus Youtubes täna

Marco Tasane avalikustas täna oma Youtube kanalis uue loo nimega "Fallos" kus ta laulab ja kehastab ehtsat meest ja riistapuud. Videos teevad maskulliinsed mehed kõiksugu imetrikke ühe musta fallose imitatsiooniga.Kuulaja kommentaarid on oodatud!