Fakte muusikast: Britney vs. Somaalia piraadid

Ilmselt pole vaja pikemalt tutvustada, kes on Britney Spears, kuid kas tedsid, et just selle artisti hitte kasutab Briti merevägi, et hirmuatada Somaalia piraate? Täpselt nii, hirmutada! 

pilt-britneyst
Foto: abc.net

Muidugi muusikamaitse üle ei vaielda aga kes meist poleks kas või korra elus kaasa laulnud laule 

"Oops I Did It Again" või "Baby One More Time". Kui sa tõesti pole seda teinud, siis oleks ehk aeg mõelda karjäärivahetusele ja liituda Somaalia piraatidega.

Siinkohal pole muidugi tegemist tulihingeliste Britney vihkajatega, ei midagi isikliku. Vastumeelt on neile hoopiski kogu lääne kultuur ning kes oleks selle esindajana veel parem, kui preili Spears.

Kes oleks arvanud, et Britney Spears päästab elusid ja mõjub ähvardavamalt, kui kahur või harpuun?

britney-meme
Foto: YouTube video
Sarnastel meetoditel on kasutatud ka teiste artistide lugusid. Näiteks mängiti Kabuli vanglas Eminemi hitti "The Real Slim Shady" ja seda 20 päeva järjest. Pealtnägijate sõnul paljud kinnipeetavad "kaotasid mõistuse". 

Ameerika Ühendriikide merejalaväelased kasutasid varem Metallica loomingut, et "eeltöödelda" ülekuulatavaid. Bänd ise ei kiitnud seda heaks ja paljus selle lõpetada.

Guantanamo Bay vangivalvurid olid ilmselt suured Bruce Springsteeni fännid. Tema lugu "Born in the USA" kasutati hommikuse äratusena aastaid. Vangid sellest nii vaimustuses polnud.

Muusika kasutamise võimalused on piiritud!

Kommenteeri

Uuemad Vanemad