Otse põhisisu juurde

Artist: Kruiis

Kruiis on põhiliselt neljast liikmest koosnev ansambel, kes alustas oma tegevusega aastal 2017. Ansmabli Kruiis repertuaarist leiab põhiselt tantsumuusikat.

Ansambel Kruiis

Ansambli Kruiis liikmed on lavakogemust saanud ka ansamblites: Raster, Defitsiit, Supernova, Sky Line, Svips ja Levimo;

Koosesis Kruiis on osalenud kolmes telesaates: Kas Tohib?, Suvestuudio ja Hommik Anuga; mis on andnud ansamblile üle Eesti laialdast tuntust.

Hetkel seisuga märts, 2020 on Ansambli Kruiis kõige rohkem rahva südameid võitnud lugu "Kuninganna" mida solist ise kommenteerib järgnevalt:
Selle loo fenomen peitub ilmselt tema rütmis, lihtsas ja parajalt minoorse faktuuriga viisis, aga kindlasti ka heas laulutekstis - sõnumis, mis jõuab inimeseni.
Kruiisi loominguga saame tutvuda youtubes, küll nimetatud looga "Kuninganna" tutvume koheselt ka siin:Ansamblil nii facebooki- kui ka koduleht ansambelkruiis.ee, kuhu on oodatud kõik tema fännid, jälgijad ja tellimused. Ansamblit saab tellida ka kirjutades e-kirja MTÜ M1Muusikale (vaata meie kontakte) või võttes meiega ühendust facebookis.

Meie andmetel on ansambli Kruiis repertuaaris vähemalt 4 setti, milest iga sett on 45 minutit pikk. Lisaks saab kokkuleppele ka järgnevate teenuste osas: peojuhtimine (pulmad, juubelid), humoorikad vahepalad, võistlustantsupaari etteaste ja lasteetendused (Onu Ervini Lasteteater);

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

VIDEO: Tartus, Karete konsumi juures peeti kinni noor sõidukijuht kelle sõiduk pukseeriti!

Täna, kella kahe paiku Tartus, peeti Karete konsumi juures kinni noor sõidukijuht kelle sõiduk pukseeriti ja kodanik ise toimetati politsei autos minema. Video sündmuskohalt:

Pealtnägijate sõnul oli kinnipeetu üritanud esialgu põgeneda, hiljem kahtlustati narkojoovet. Pealtnägija kommentaar:
Õudne! UUENDUS: 30. märts, 2020 on täispikk lugu ka postimehes saadaval: https://tv.postimees.ee/6937131/reporter-politsei-eest-jooksu-pannud-roolijoodik-kurtis-et-vanglas-on-vaga-raske-ja-paha

Ootame lugeja kommentaare, kommenteerida saate artikli all:

POMMUUDIS: Muusikud hoiavad hinge kinni kuni viiruse hullus üle läheb!

Muusikutel on teadagi raske aeg, sest suur osa nende leivast on pandeemia tõttu kõrvale jäänud. Sellisel raskel ajal tuleb hinge kinni hoida, et hästi läheks!

Hinge tuleb kinni hoida mis võtab ka peast kinni hoidma sest olukord on tõesliselt kehva.

Muusikud vajavad abi ja toetusi, sest kaua nad enam õhku kinni hoida ei suuda.
Olen juba pea kaks kuud hinge kinni hoidnud.  - kurdab üks muusikutest.


Sedasi jätkata on riskimäng ja seda teavad kõik, mitte ainult muusikud. Teisest küljest räägib üks muusikutest kuidas nägu läheb juba vaikselt krampi ja seda, et näos on ka nina tunneb ainult käega katsudes.


Mõne jaoks on hinge kinn hoidmine kujunenud juba tavaliseks asjaks. Dj Heiki sõnul on lood juba ammu sellised:
Jah, et mis siin salata olen pidanud juba pool oma elust hinge kinni hoidma. Teiste jaoks on aga see täiesti uus situatsioon. Arnold Oksmaa, pole varem pidanud sedasi hinge kinni hoidma, küll ei langeta muusik meelt, vaid lausub:
See on ju vahva! Iga päev tuleks midagi uut ju pr…

Marco Tasase uus Skandaalne lugu "Fallos" esilinastus Youtubes täna

Marco Tasane avalikustas täna oma Youtube kanalis uue loo nimega "Fallos" kus ta laulab ja kehastab ehtsat meest ja riistapuud. Videos teevad maskulliinsed mehed kõiksugu imetrikke ühe musta fallose imitatsiooniga.Kuulaja kommentaarid on oodatud!