Otse põhisisu juurde

Artist: Village Voice

Village Voice on põhiliselt ühest-kahest liikmest koosnev ansambel, kus põhirõhk on vokalistil. Village Voice on tegutsenud aastat 2014 ning on tänaseks päevaks saavutanud eeskujuliku suurusega diskoteegi.

village-voice
Village Voice

Village Voice kogus kiiret kuulsust aastal 2018 osaledes saates "Rahvabänd" millest edasine tähelend tõi ning toob ka tänaseni edu nii ansamblile kui ka ansambliga koostööd tegelevatele osapooltele.

Hetkeseisuga on kõige õnnestunuim ja rahva südamete võitnud Village Voice lugu "Seal Horisondi Taga" mida solist ise kommenteerib järgnevalt:
Laul "Seal Horisondi Taga" on kaver Stas Mihhailovi loost "Там за горизонтом". Olgugi, et tegemist on tõlkelooga, räägib laul minust endast ja minu 4 aasta tagusest elupöördest.
Village Voice loominguga saab tutvuda nii youtubes kui ka soundcloudis. Nimetatud looga "Seal Horisondi Taga" tutvume kohe siin:Ansamblil on ka facebooki leht kuhu on oodatud kõik fännid ning kuhu saab ka saata kutse tellida Village Voice esinema.

Meie andmetel on Village Voice tasu al. 350 Eurost. Eraldi on võimalik tellida ka Village Voice kaheliikmelist koosseisu hinnaga 550 Eurot. Esinemise teenusele võib võtta ka lisateenust õhtujuhtimise näol 100 Euro eest.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

VIDEO: Tartus, Karete konsumi juures peeti kinni noor sõidukijuht kelle sõiduk pukseeriti!

Täna, kella kahe paiku Tartus, peeti Karete konsumi juures kinni noor sõidukijuht kelle sõiduk pukseeriti ja kodanik ise toimetati politsei autos minema. Video sündmuskohalt:

Pealtnägijate sõnul oli kinnipeetu üritanud esialgu põgeneda, hiljem kahtlustati narkojoovet. Pealtnägija kommentaar:
Õudne! UUENDUS: 30. märts, 2020 on täispikk lugu ka postimehes saadaval: https://tv.postimees.ee/6937131/reporter-politsei-eest-jooksu-pannud-roolijoodik-kurtis-et-vanglas-on-vaga-raske-ja-paha

Ootame lugeja kommentaare, kommenteerida saate artikli all:

POMMUUDIS: Muusikud hoiavad hinge kinni kuni viiruse hullus üle läheb!

Muusikutel on teadagi raske aeg, sest suur osa nende leivast on pandeemia tõttu kõrvale jäänud. Sellisel raskel ajal tuleb hinge kinni hoida, et hästi läheks!

Hinge tuleb kinni hoida mis võtab ka peast kinni hoidma sest olukord on tõesliselt kehva.

Muusikud vajavad abi ja toetusi, sest kaua nad enam õhku kinni hoida ei suuda.
Olen juba pea kaks kuud hinge kinni hoidnud.  - kurdab üks muusikutest.


Sedasi jätkata on riskimäng ja seda teavad kõik, mitte ainult muusikud. Teisest küljest räägib üks muusikutest kuidas nägu läheb juba vaikselt krampi ja seda, et näos on ka nina tunneb ainult käega katsudes.


Mõne jaoks on hinge kinn hoidmine kujunenud juba tavaliseks asjaks. Dj Heiki sõnul on lood juba ammu sellised:
Jah, et mis siin salata olen pidanud juba pool oma elust hinge kinni hoidma. Teiste jaoks on aga see täiesti uus situatsioon. Arnold Oksmaa, pole varem pidanud sedasi hinge kinni hoidma, küll ei langeta muusik meelt, vaid lausub:
See on ju vahva! Iga päev tuleks midagi uut ju pr…

Marco Tasase uus Skandaalne lugu "Fallos" esilinastus Youtubes täna

Marco Tasane avalikustas täna oma Youtube kanalis uue loo nimega "Fallos" kus ta laulab ja kehastab ehtsat meest ja riistapuud. Videos teevad maskulliinsed mehed kõiksugu imetrikke ühe musta fallose imitatsiooniga.Kuulaja kommentaarid on oodatud!