Otse põhisisu juurde

Dj Heiki tegutseb aastast 1994, loe kuidas sai alguse punaselt särav showmees!

Kas teadsite kuidas Dj Heiki tegi oma esimesed sammud muusika suunas? Ka meie seda varem ei teadnud!

Foto: Heiki Hainsalu Facebook

Enne kui hakkasite elama avalikku elu, millega tegelesite?

Ma olen hästi pikalt seda elu elanud, ma olen ju käinud ka ametlikult tööl - ma olengi kogu elu töötanud, seda juba 8 a. saadik. Olgem ausad siis neid töid on elus päris palju mis ma olen ära teinud. Tollel ajal ei olnud sellist seadust, et lapsi ei tohtinud tööjõuna kasutada ja sõna-otseses mõttes ma elasin enamus ajast tänaval ja töötasin ajalehepoisina.

Milline oli see päev või hetk mil avastasite end tegelemas muusikaga?

See oli aastal 1994 kus oli juba kogutud vanu laule. 94' aastal hakati mind kutsuma sünnipäevadele diskorina ja sellest saigi kõik alguse. Esimene üritus oli 28 mai, kus oli ühel inimesel (üks vanem naisterahvas kes sai tollel hetkel 70) suur juubel ja sealt ka kõik alguse sai. Pidu toimus Tartus, Kasekese restoranis.

Kas oli ka mõni suurem takistus mis tänaseni meeles püsib?

Tollel ajal- ütleme ei olnud sellist tehnikat nagu tänapäeval on. Takistuseks olid ka kaks banaani-kastitäit CD-sid ja kassette millest siis oli vaja leida sobiv lugu mida parasjagu soovitakse. Seda kõike muusikakeskusega millele olid pandud taha mõningad suuremad kõlarid!

Kui oleks võimalik rännata ajas tagasi kõik need aastad siis milline oleks see nõu või õpetussõna mida endale ütleksite?

Ma ei muudaks enda elus mitte midagi, sest on asju mida ma teeksin teisiti aga oma elu ma teisiti ei elaks.

Kas on olnud kedagi kes Teile muusikaalal on alati abiks olnud kui seda vajalikuks olete pidanud?

"Alati" ei saa võtta seda nimodi aga on inimesi kes on ikkagi abiks olnud. Kui ma ütleme võtan tollel ajal eksole, siis olin ma oma enda peremees aga kui nüüd tulla Sodiaagi aja juurde siis üks neist on olnud Leo Lehepuu, kindlasti nüüd viimasel ajal ka Joonas Kolostov kuid üldiselt on neid ikkagi olnud vähe kes on nõu andnud. Üldiselt olen ikkagi kogu suure töö ise ära teinud.

Kuidas nimetate oma muusikastiili?

See on ütleme, meelelahutuslik, showartistlik stiil ehk siis kuna ma olen showartist ja meelelahutaja siis tuju tõstmiseks sellsit kärtsu-mürtsu, pool naljaga asju veel sisse panna ongi minu stiil. Eestlased ütlevad selle kohta "Sült" muidugi. See on umbes sama mida teevad siin kuulsad ansablid nagu Hellad Velled ja Respekt kes küll ajavad igat nooti taga kuid selle vastu mina võtan asja vabalt- ütleme nii, et olen showartist.

Millist muusikastiili meeldib Teile endile kõige rohkem kuulata?

Ma kuulan väga palju muusikat, sest neid stiile on väga palju. Kõige rohkem kuulan popp muusikat, country muusikat ja vene muusikat!

Kui Teil oleks võimalik kohtuda või tutvuda kellega iganes Eesti muusika valdkonnast siis kes oleks see inimene ja miks?

Ma olen väga paljude artistidega koostööd teinud ja kohtunud olen ka paljudega, et kui nüüd need välja jätta siis oleks ehk suur au kohtuda ansabliga Vanilla Ninja, sest nende laul "Club Kung-fu" lööb laineid siiani ja omal ajal kui see oleks Eurovisioonile pääsenud siis oleks see kindel võidulaul olnud!

Kas Teil on ka lemmik Eesti näitleja, kui nii, siis milline on Teie tema lemmik roll?

Lemmik näitlejaid? Neid on ka palju! Kellega ma võib-olla päriselus sarnanen näitlejana on Ervin Aabel. Ta oli selline vahva komöödianäitleja ehk siis estraadinäitleja kes oli humorist. Ütleme siis nii, et täpselt nagu mina.

Mis on Teie lemmik värv ja miks?

Punane. Sest ma olen eluaeg olnud F1 Ferrari fänn!

Kas usute horoskoopi?

Nii-ja-naa. Vahe-peal võib minna sealt suht täpp samas vahe-peal ei pruugi täppi minna aga uskuda neid ei saa! Aga ajaviiteks lugeda võib! See on nagu meelelahutus!

Milliste tähemärkidega on Teil olnud kõige kirglikumad suhted?

Kaladega. Mul on naissuhteid väga palju olnud aga kalad on kõige rohkem.

Kui oleks üks asi elus, mida sooviksite, et Te poleks eales teinud, siis mis see oleks?

Muusikuna võibolla tööd alustanud, sest kui ma oleks teise eriala valinud siis võibolla oleks rahulikum elu.

Mida soovitaksite tänapäeval alustavale muusikule, et tema edule kaasaaidata?

Peab oskama teisi austada. Teistest lugu pidama ja olema väga tugeva närviga sh. taluda kriitikat ja vajadusel osata teha meeskonnatööd.

Kommentaarid

M1Muusika enim loetud postitused

VIDEO: Tartus, Karete konsumi juures peeti kinni noor sõidukijuht kelle sõiduk pukseeriti!

Politsei toimetab kinnipeetuga Täna, kella kahe paiku Tartus, peeti Karete konsumi juures kinni noor sõidukijuht kelle sõiduk pukseeriti ja kodanik ise toimetati politsei autos minema. Video sündmuskohalt: Pealtnägijate sõnul oli kinnipeetu üritanud esialgu põgeneda, hiljem kahtlustati narkojoovet. Pealtnägija kommentaar: Õudne! UUENDUS: 30. märts, 2020 on täispikk lugu ka postimehes saadaval:  https://tv.postimees.ee/6937131/reporter-politsei-eest-jooksu-pannud-roolijoodik-kurtis-et-vanglas-on-vaga-raske-ja-paha Ootame lugeja kommentaare, kommenteerida saate artikli all:

POMMUUDIS: Muusikud hoiavad hinge kinni kuni viiruse hullus üle läheb!

Muusikud hoiavad hinge kinni kuni pandeemia üle saab. Muusikutel on teadagi raske aeg, sest suur osa nende leivast on pandeemia tõttu kõrvale jäänud. Sellisel raskel ajal tuleb hinge kinni hoida, et hästi läheks! Hinge tuleb kinni hoida mis võtab ka peast kinni hoidma sest olukord on tõesliselt kehva. Muusikud vajavad abi ja toetusi, sest kaua nad enam õhku kinni hoida ei suuda. Olen juba pea kaks kuud hinge kinni hoidnud.  - kurdab üks muusikutest. Sedasi jätkata on riskimäng ja seda teavad kõik, mitte ainult muusikud. Teisest küljest räägib üks muusikutest kuidas nägu läheb juba vaikselt krampi ja seda, et näos on ka nina tunneb ainult käega katsudes. Mõne jaoks on hinge kinn hoidmine kujunenud juba tavaliseks asjaks. Dj Heiki sõnul on lood juba ammu sellised: Jah, et mis siin salata olen pidanud juba pool oma elust hinge kinni hoidma. Teiste jaoks on aga see täiesti uus situatsioon. Arnold Oksmaa, pole varem pidanud sedasi hinge kinni hoidma, küll ei lange

POMM PIDU SODIAAGIS | Kuum Suvelõpusimman 2020 toob lavadele metsiku koosluse!

Tänavu 4. septembril korraldatakse Tartus, Baaris Sodiaak suur Suvelõpusimman, kuhu tulevad kokku kõik kurikuulsad Baari Sodiaak showmehed ! Kutsutud on ka ansambel ŠpiiliMiili! Suvelõpusimman 2020 Baaris Sodiaak, plakat. Märgi ennast tulijaks facebooki ürituse sündmuse lehel  sest ka Arnold Oksmaa on märkinud ennast tulijaks ja seltsis on alati segasem! Pileteid saab tellida facebooki sündmuse kirjeldust järgides. Hetkel on piletid eelmüügist 5€ hiljem tõuseb eelmüügi hind 7€ ning kohapeal on sissepääsu hinnaks 10€. Pidu on algusega 21:00 ning kestab kuni 03:00. Lisainfo facebookis Muusikastuudio lehel.

Marco Tasase uus Skandaalne lugu "Fallos" esilinastus Youtubes täna

Rõõmsamaks tehtud näitleja reageering "fallosele" Marco Tasane avalikustas täna oma Youtube kanalis uue loo nimega "Fallos" kus ta laulab ja kehastab ehtsat meest ja riistapuud. Videos teevad maskulliinsed mehed kõiksugu imetrikke ühe musta fallose imitatsiooniga. Kuulaja kommentaarid on oodatud!

Artist: Popstaar Raits

Popstaar Raits on lava kuningas. Küll üks värskemateist tegijatest muusika maastikus (alustas aastal 2018) kuid siiski üks skandaalseimatest! Pilt loost "Vaid raha eest" Popstaar Raitsi loomingut leiab peamiselt youtubes . Popstaar Raitsi saab tellida kirjutades e-kirja MTÜ M1Muusikale (vaata meie kontakte ) või võttes meiega ühendust facebookis. Raitsi repertuaaris on 1 block laiv esitlust e. 45 minutit mille hinnaks on teadaolevalt 50 EUR.

Dj Heiki uus lugu, nimevahetus ja kevadeks plaanitud uus HITT lugu, loe Dj Heiki telgitagusest! (täiendatud)

Kõigepealt, kes veel ei tea: Dj Heikil koostöös paljude teiste artistidega on peagi ilmumas Eret Kuuse poolt valmistatud muusikavideo. Teose "Miks lahkusid sa" treilerit saate silmata juba täna: Kevadeks on aga Dj Heikil plaanid tuua oma diskoteeki uus clubi tantsukas lugu mis saab kandma nime "Sex." Seoses uue loo sünniga vahetab välja Dj Heiki oma aliasartisti "Heiki." Uueks "Heiki" aliaseks saab " Dj Heiki " sellega seoses vahetavad nii youtubes kui ka soundcloudis nime ka järgmised teosed: Heiki - Kutsupoos Heiki - Muusika jumal Kõik eelnevalt nimetatud lood saavad kandma esitajanime "Dj Heiki." Projekt Heiki sümboliseerib Dj Heiki koostööd hiljuti tuntuks saanud artistiga Joonas Kolostov.  Lugu "Joonas Kolostov - Sex (feat. Dj Heiki)" on tänaseks juba valmis kuid ootab soojemaid ilmasid videvõtete jaoks. Lugu ise on jätk loole "Muusika jumal" ent hoopis teises võtmes. Nii nagu Joonas Kolostov selle k