Otse põhisisu juurde

Leo Lehepuu räägib endast

Rääkisime põgusalt Leo Lehepuuga, inimesega kes on tuntud ka kui ansambli Dark Velveti solist.

leo-lehepuu
Foto: Leo Lehepuu Facebook

Millest sai alguse kirg muusika vastu ja mis toimus enne seda?

Kes seda enam mäletab! Muusiku elu elan ma tegelikult juba väga pikka aega. Lihtsalt eelnevate pseudonüümide all. Võimalik, et töötasin ennem ehitusel kuid täpselt enam ei mäleta kus.

Milline oli esimene samm muusika suunas?

Tegelikult olen ma unistanud juba lapsena, et saaksin tegeleda muusikaga mis inimestele meeldiks ja see oli 2001 aastal kui ma sain enda lapsepõlve sõbraga kokku peale aastaid ja avastasin, et tema arvutis oli tarkvara nimega FL Studio. Ma palusin endale sellest koopiat ja kodus seda endale arvutisse installeerides möödus mul selle taga päevi ja päevi ja päevi. Esialgu küll niisama pinistades ja tinistades ja hiljem üritades midagigi loosarnast teha.

Millal tundsid esimest tunnustust oma muusikale?

Võimalik, et see oli äkki 2005 a. kui ma avastasin sellise saidi nagu CTGmusic.com kus ma laadisin oma muusika ülesse ja sain reviewde hindeks 6/10.

Kui oli, siis milline oli kõige suurem takistus algaja muusikuna?

Oli küll jah! See üllatuslik lugu, mis sai hindeks 6/10 on tehtud selliselt, et ma sain teha seda kümne minuti kaupa iga tunni aja tagant sest tunniajased äikesevihmad olid põhimõtteliselt terve päeva vältel, maksimum vahed olid kümne minutilised ja just nendel vahemikel ma seda lugu tegin.

Kui saaksid vihjata midagi kunagisele endale, siis mis see oleks?

Proovi vokaalselt vähekene rohkem oma lugudesse panna ja ära tee niisama instrumentaale.

Kas sellel raskel teel muusikas on olnud ka keegi toeks või abiks, kui seda on vaja olnud?

On olemas täiesti selline inimene. Selle inimese nimi on Marek Randla ja tema on see inimene kes ütleb alati otse kui sul midagi nihu on.

Millist muusikat te põhiliselt toodate?

Discot!

Milline on teie lemmik muusika?

Jään vastuse võlgu arvatavasti 90' dance music.

Kui oleks antud võimalus ülemaailmselt kohtuda ja tutvuda kestahes inimesega, siis kes see oleks?

See oleks Jonny Jakobsen, sest tegu on inimesega, kes on välja mõelnud kolm humoorikat karakterit ning tema lood ja häälemoonutused on nii head, et seda järgi teha on suhteliselt raske.

Kas ka Eestist leidub mõni talendikas inimene, kelle töö teile korda läheb?

Kõige rohkem ütleks Ivo Uukivi, ma ei mäleta nüüd kumb ta oli aga Kelgukoertest üks uurija. Ta on mu lemmik näitleja sest antud isik on ka tulihingeline Punk-bändi laulja.

Milline värv on teie lemmik?

Sinine. Sest ta on selline rahustav ja neutraalne.

Kuidas suhtute horoskoopi?

Eriti ei suhtu. Kui hommikul raadiost tuleb horoskoop siis ma muidugi kuulan ja päeva jooksul ma jälgin ka kas midagi sellest ka täitub kuid ütleme ausalt: mitte midagi sellest pole pihta läinud. Võiksin isegi öelda, et anekdoodid on usutavamad.

Millise tähemärgi vastu on teie südamel kõige suurem tõmme?

Kaksikute ja ma kohe ei oskagi öelda, et miks see nii on!

Kas on asju, mida sooviksite, et te poleks eales teinud?

Neid pisiasju on päris palju mida oleks võinud nagu mitte teha. Võibolla oleks selleks asjaks üks avarii mille põhjustasin pea-aegu, et nimelt.

Soovitage midagi äsja alustanud muusikule.

Kindlasti otsida ülesse endast mõni vanem tegija, küsida tema käest infot kuidas ta mida teeb, mitte häbeneda seda, et sa alles alustad ja kindlasti ei tasuks kuulata inimesi, kes esimese piiksu peale ütlevad, et see mida sa teed on hea sest kriitika on arenemise ema!

Kommentaarid

M1Muusika enim loetud postitused

VIDEO: Tartus, Karete konsumi juures peeti kinni noor sõidukijuht kelle sõiduk pukseeriti!

Politsei toimetab kinnipeetuga Täna, kella kahe paiku Tartus, peeti Karete konsumi juures kinni noor sõidukijuht kelle sõiduk pukseeriti ja kodanik ise toimetati politsei autos minema. Video sündmuskohalt: Pealtnägijate sõnul oli kinnipeetu üritanud esialgu põgeneda, hiljem kahtlustati narkojoovet. Pealtnägija kommentaar: Õudne! UUENDUS: 30. märts, 2020 on täispikk lugu ka postimehes saadaval:  https://tv.postimees.ee/6937131/reporter-politsei-eest-jooksu-pannud-roolijoodik-kurtis-et-vanglas-on-vaga-raske-ja-paha Ootame lugeja kommentaare, kommenteerida saate artikli all:

POMMUUDIS: Muusikud hoiavad hinge kinni kuni viiruse hullus üle läheb!

Muusikud hoiavad hinge kinni kuni pandeemia üle saab. Muusikutel on teadagi raske aeg, sest suur osa nende leivast on pandeemia tõttu kõrvale jäänud. Sellisel raskel ajal tuleb hinge kinni hoida, et hästi läheks! Hinge tuleb kinni hoida mis võtab ka peast kinni hoidma sest olukord on tõesliselt kehva. Muusikud vajavad abi ja toetusi, sest kaua nad enam õhku kinni hoida ei suuda. Olen juba pea kaks kuud hinge kinni hoidnud.  - kurdab üks muusikutest. Sedasi jätkata on riskimäng ja seda teavad kõik, mitte ainult muusikud. Teisest küljest räägib üks muusikutest kuidas nägu läheb juba vaikselt krampi ja seda, et näos on ka nina tunneb ainult käega katsudes. Mõne jaoks on hinge kinn hoidmine kujunenud juba tavaliseks asjaks. Dj Heiki sõnul on lood juba ammu sellised: Jah, et mis siin salata olen pidanud juba pool oma elust hinge kinni hoidma. Teiste jaoks on aga see täiesti uus situatsioon. Arnold Oksmaa, pole varem pidanud sedasi hinge kinni hoidma, küll ei lange

POMM PIDU SODIAAGIS | Kuum Suvelõpusimman 2020 toob lavadele metsiku koosluse!

Tänavu 4. septembril korraldatakse Tartus, Baaris Sodiaak suur Suvelõpusimman, kuhu tulevad kokku kõik kurikuulsad Baari Sodiaak showmehed ! Kutsutud on ka ansambel ŠpiiliMiili! Suvelõpusimman 2020 Baaris Sodiaak, plakat. Märgi ennast tulijaks facebooki ürituse sündmuse lehel  sest ka Arnold Oksmaa on märkinud ennast tulijaks ja seltsis on alati segasem! Pileteid saab tellida facebooki sündmuse kirjeldust järgides. Hetkel on piletid eelmüügist 5€ hiljem tõuseb eelmüügi hind 7€ ning kohapeal on sissepääsu hinnaks 10€. Pidu on algusega 21:00 ning kestab kuni 03:00. Lisainfo facebookis Muusikastuudio lehel.

Marco Tasase uus Skandaalne lugu "Fallos" esilinastus Youtubes täna

Rõõmsamaks tehtud näitleja reageering "fallosele" Marco Tasane avalikustas täna oma Youtube kanalis uue loo nimega "Fallos" kus ta laulab ja kehastab ehtsat meest ja riistapuud. Videos teevad maskulliinsed mehed kõiksugu imetrikke ühe musta fallose imitatsiooniga. Kuulaja kommentaarid on oodatud!

Artist: Popstaar Raits

Popstaar Raits on lava kuningas. Küll üks värskemateist tegijatest muusika maastikus (alustas aastal 2018) kuid siiski üks skandaalseimatest! Pilt loost "Vaid raha eest" Popstaar Raitsi loomingut leiab peamiselt youtubes . Popstaar Raitsi saab tellida kirjutades e-kirja MTÜ M1Muusikale (vaata meie kontakte ) või võttes meiega ühendust facebookis. Raitsi repertuaaris on 1 block laiv esitlust e. 45 minutit mille hinnaks on teadaolevalt 50 EUR.

Dj Heiki uus lugu, nimevahetus ja kevadeks plaanitud uus HITT lugu, loe Dj Heiki telgitagusest! (täiendatud)

Kõigepealt, kes veel ei tea: Dj Heikil koostöös paljude teiste artistidega on peagi ilmumas Eret Kuuse poolt valmistatud muusikavideo. Teose "Miks lahkusid sa" treilerit saate silmata juba täna: Kevadeks on aga Dj Heikil plaanid tuua oma diskoteeki uus clubi tantsukas lugu mis saab kandma nime "Sex." Seoses uue loo sünniga vahetab välja Dj Heiki oma aliasartisti "Heiki." Uueks "Heiki" aliaseks saab " Dj Heiki " sellega seoses vahetavad nii youtubes kui ka soundcloudis nime ka järgmised teosed: Heiki - Kutsupoos Heiki - Muusika jumal Kõik eelnevalt nimetatud lood saavad kandma esitajanime "Dj Heiki." Projekt Heiki sümboliseerib Dj Heiki koostööd hiljuti tuntuks saanud artistiga Joonas Kolostov.  Lugu "Joonas Kolostov - Sex (feat. Dj Heiki)" on tänaseks juba valmis kuid ootab soojemaid ilmasid videvõtete jaoks. Lugu ise on jätk loole "Muusika jumal" ent hoopis teises võtmes. Nii nagu Joonas Kolostov selle k