Arnold Oksmaa Elukaaslane | Tähtis info teadmiseks!

Arnold Oksmaal hetkel elukaaslane puudub. Kui see peaks muutuma, muudame ka antud artiklit. Küllaga rääkisime Arnoldiga, et kui tüdruk peaks tekkima, siis milline ta ennustatavalt olema saab?

arnold-oksmaa-elukaaslane
Kes võtab selle magusa koha endale?

Kõige tähtsam, mida Arnold meile mitu korda rõhutas oli see, et too tüdruk saab olema mõistev inimene, kes oleks temaga koos vaid armastusest lähtuvalt, hoolimata sellest, kes või milline Arnold avalikkuse jaoks on.

Arnold andis selgelt mõista, et tema elukaaslane saab olema ilusa välimusega, ~170 cm pikk, siniste või roheliste silmadega põhjamaade neiu, kes pole kindlasti noorem kui 30 aastane. Arnold ise on hetkel 42 aastane. Arnoldi elukaaslane saab olema võimsalt leegitsev tulemärk, kuna Arnold ise on tähtkujult Lõvi, mainis ta, et ka elukaaslane võiks olla Lõvi.

Arnold kiidab kui tema elukaaslasel on ka mõni tagasihoidlik tätoveering ning teda ei häiri kui neiul ka juba mõni laps olemas on.


Küsisime Arnoldilt, et millised plaanid tulevase elukaaslasega juba paigas on? Arnold vastas rõõmustavalt, et viib ta kohe Kreekasse soojale maale puhkama, näitab sealseid kultuuri-pärle ning tutvustab talle ka sealset ajalugu.


Kas sina oled Arnold Oksmaa tulevane elukaaslane? Elame - näeme!

1 Kommentaarid

  1. Squeeze every final drop out of that tube of toothpaste with a printable, rollable squeezer. It prints in three parts, and the most recent model incorporates a lock to maintain the tube from unrolling again. Cheapism’s impartial editorial team finds the most effective for Radiant Propane Heater less. If you purchase via our hyperlinks, we could earn a commission to help our work. My spouse and I wanted our mail service to pick up our mail when we put something outgoing within the mailbox. So, once I called my local post office, they mentioned we would have liked a flag on our mailbox for the mail service to pick up our mail.

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Uuemad Vanemad